A A A

Komunikat nr 2

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne oddział we Wrocławiu uprzejmie informuje, że w związku z ograniczeniem publikowania referatów konferencyjnych w Pracach Naukowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, zmieniono zasady uczestnictwa w tej Konferencji, eksponując jej popularyzatorski cel.


Uczestnikom Konferencji proponujemy:
- wygłoszenie referatu/ przedstawienie plakatu,
- nieodpłatny udział w konferencji,
- certyfikat potwierdzający aktywny udział w konferencji,
- opublikowanie: streszczenia referatu, plakatu lub prezentacji referatu w sposób nieodpłatny we Wrocławskim Biuletynie Gospodarczym w 2019 r. ( bez punktów),
- poczęstunek,
- naukową i miłą atmosferę podczas Konferencji z okazją do wymiany poglądów.

IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu „Społeczne gospodarowanie” nt. „Innowacje społeczne” odbędzie się 31 maja /piątek/ 2019 roku w godzinach od 10:00 do 14:00 w siedzibie Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego Oddział we Wrocławiu ul. Łaciarska 28 (wejście od ul. Nożowniczej), 50-146 Wrocław.

Terminy: 
20.05.2019 –zgłoszenie na konferencję
24.06.2019 – przesłanie prezentacji/ plakatu do druku w Wrocławskim Biuletynie Gospodarczym 2019, mailem na adres PTE o/ we Wrocławiu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorzy nie pokrywają kosztów podróży.

 

Osoba do kontaktu:

Bożena Kowalczyk
Sekretariat PTE O/Wrocław
tel. 71 782 11 19
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.